ORTAOKUL

Eğitim - öğretim, uzun soluklu ve süreklilik gösteren bir süreçtir. Bu süreç içinde kendini tanıyan, sınırlarının farkında olan, bilişsel ve fiziksel yeterliliklerini artıran, etik değerlerini oluşturan İstanbul Akademi Koleji Ortaokulu; öğrencilerine duygusal ve bedensel özelliklerini dikkate alarak onların sağlıklı gelişmeleri için gerekli tüm eğitim öğretim ve danışmanlık çalışmalarını planlar ve uygular. Deneyimli ve eğitimli öğretmenlerimizin ışığında öğrencilerimizi performansının en üst seviyesine çıkarmayı hedefler.

Çok yönlü düşünebilen, sorgulayan, analiz yeteneği gelişmiş, duyarlı, ana dilini etkin kullanan, en az iki dile vakıf, bilimin gücüne inanan, sanat ve spora zaman ayırabilen bireyler olarak yetişmeyi hedefleyen öğrencilerimizin en büyük destekçisi İstanbul Akademi Koleji’dir.

Öğrencilerimiz, öğretmen, çalışanlarımız ve velilerimizle büyük bir aileyiz. Türk eğitim sistemine yenilikler ve alternatifler sunmaya kendimizi hazır hissediyoruz. Genç kuşakların hayatını değiştirmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

EĞİTİM KADROMUZ

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK İÇİN E-BÜLTEN'İMİZE ABONE OLUN!